Programma Beweegweek

Bij de volgende sport en beweegaanbieders kunnen de buurtbewoners gratis mee doen aan de lessen. Doorlopende activiteiten in de beweegweek!

Programma Beweegweek

Datum Activiteit Doelgroep Organisatie en Locatie Contact persoon
42631
11:00 - 12:00 uur Kaboutervoetbal Kleuters Elinkwijk, Burg. Norbruislaan 572 secretariaat@elinkwijk.nl, 030 – 2438018
12:00 - 13.00 uur Openingsact Circus Diedom Wijkbewoners De Speler, Thorbeckelaan 18 Jasper Riedeman, j.riedeman@diedom.nl, 06-17171500
13:00 uur Wijkwethouder Cees Diepeveen Wijkbewoners Achter het Cruyff Court
13:00 - 15:00 uur Takeda Ryu Sobudo 16 + Sportcomplex Merwestein, Merweplein 1 Patrick Oppelaar, patrick@takedaryu.nl
13:00 - 16:00 Gezondheidsplein Jong en oud De Speler (eerste verdieping), Thorbeckelaan 18 Janette Brouwer, Janette@hartenvoorsport.nl
13:10 uur Opening 50ste watertappunt Wijkbewoners Cruyff Court
13:15 uur Heropening Cruyff Court Jeugd Cruyff Court
13:30 - 14:30 uur Dans workshop Jeugd Zwembadplein Sushma Bhatti, sushmabhatti@mekaarutrecht.nl, 06-34658845
13:30 - 14:30 uur FC Utrecht OldStars tegen DHSC 50+ Voetbalvereninging DHSC, Thorbeckeplein Frank, franklinb45@hotmail.com
13:30 - 16:30 uur Fit-test 18+ De Speler, Thorbeckelaan 18 (GEZ) i.s.m. Indigo (mentale fitheid) Ada Krale
13:30 - 14:30 uur Open Piste Diedom Jeugd tot 12 jaar Zwembadplein Jasper Riedeman, j.riedeman@diedom.nl, 06-17171500
13:30 - 15.30 uur Virtual Bike 16+ De Speler Jos
14:00 - 15:30 uur SpeelMeeBus Jeugd tot 12 jaar Zwembadplein Mekaar, Izaak Campbell, 06-41561319, izaakcampbell@mekaar.nl
14:00-16.00 uur Voetbaltoernooi jongens en meisjes 12+ Harten voor Sport en St. Jou,Cruyff Court ( achter de Speler) paul@hartenvoorsport.nl
14:00 - 15:30 uur Kookworkshop (Dieetplaneet) Jong en oud De Speler (keuken), Thorbeckelaan 18 Vivian Meijer, vivian@dieetplaneer.nl, 088-3438000
15:00 - 17:00 uur Takeda Ryu Sobudo 16 + Sportcomplex Merwestein, Merweplein 1 Patrick Oppelaar, patrick@takedaryu.nl
16:30 - 17:30 uur WFT Taekwondo jeugd tot 11 jaar La Bohemedreef 7, Overvecht Abdenasser Eddeane, info@taekwondo-eddeane.nl, 06-29032124
17:30 - 18:30 uur WFT Taekwondo vanaf 12 jaar La Bohemedreef 7, Overvecht Abdenasser Eddeane, info@taekwondo-eddeane.nl, 06-29032124
42632
9:30 - 10:30 uur Ontspanningsyoga 50+ De Speler, Thorbeckelaan 18 Thea Horsten, trw@ziggo.nl, 030-2513526
10:30 - 11:30 uur Buurtfitness Vrouwen De Dame, Pr. Irenelaan 34A Mustafa Alay, mustafaalay@mekaarutrecht.nl,06-46245435
10:45 - 11:45 uur Ontspanningsyoga 50+ De Speler, Thorbeckelaan 18 Thea Horsten, trw@ziggo.nl, 030-2513526
11:45 - 12:45 uur Open lessen buurtfitness Vrouwen Mekaar/De Uithoek, 2de Daalsedijk 2b Liesbeth Meijns, liesbethmeijns@mekaarutrecht.nl, 06-24983453
13:00 - 15:00 uur Gymnastiek Ouderen Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Elsa Balázs, groll066@planet.nl, 030-6910929
13:30 - 14:30 uur MBVO gymnastiek Senioren Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Elsa Balázs, groll066@planet.nl, 030-6910929
15:00 - 16:00 uur Pro Body gymnastiek  Senioren Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Elsa Balázs, groll066@planet.nl, 030-6910930
16:00 - 18:00 uur Sportmix Jeugd De Speler, Thorbeckelaan 18 Paul, paul@hartenvoorsport.nl
16:30 - 17:30 uur Kiddo Swing 5 t/m 7 jaar Touchee, Adelaarstraat 13 Nicole Raijmann, balie@touchee.nl, 030-2322075
17:00 - 18:00 uur Showdance/streetdance 4 t/m 7 jaar Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Sushma Bhatti, info@s-df.nl, 06-18697034
17:45 - 18:45 uur Spinning 17+ Sportschool HRNSTR33, Herenstraat 10 Maxime Schroer, info@hrnstr33.nl, 030-2328053
18:00 - 19:00 uur Bodyshape 17+ Sportschool HRNSTR33, Herenstraat 33 Maxime Schroer, info@hrnstr33.nl, 030-2328054
18:00 - 19:00 uur Showdance/streetdance 8 t/m 12 jaar Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Sushma Bhatti, info@s-df.nl, 06-18697034
19:00 - 20:00 uur Stijldansen beginners Vanaf brugklas Dansstudio Fred, Amsterdamsestraatweg 701A Fred Klinkenberg, info@dansstudiofred.nl, 030-2441214
19:00 - 20:00 uur Zumba Volwassenen Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Elsa Balázs, groll066@planet.nl, 030-6910930
19:00 - 23:00 uur Darten Volwassenen De Speler, Thorbeckelaan 18 Dartclub Utrecht
19.30 - 20:45 uur Dru Yoga Volwassenen Vorstelijk Complex (muziekruimte), Pr. Beatrixlaan 2 Mieke Postulart-Vier, info@miekepostulart.com, 06-11860030
19:30 - 21:00 uur Voetbaltraining Dames 18 t/m 35 jaar Sportpark Zuilen, Burgemeester Norbruislaan 680 Hans Vonk, info@svhms.nl, 06-11254546
19:30 - 21:30 uur Ninjutsu 15+ Buurthuis Zuilen, St. Ludgerusstraat 251 A. Broersen, bujinkandojoutrecht@gmail.com, 06-51475303
20:00 - 21:15 uur Ballet workout TrippleShape Volwassenen Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a
42633
9:30 - 10:30 uur Ontspanningsyoga 50+ De Speler, Thorbeckelaan 18 Thea Horsten, trw@ziggo.nl, 030-2513526
10:30 - 11:30 uur Buurtfitness Vrouwen De Dame, Pr. Irenelaan 34A Mustafa Alay, mustafaalay@mekaarutrecht.nl,06-46245435
10:45 - 11:45 uur Ontspanningsyoga 50+ De Speler, Thorbeckelaan 18 Thea Horsten, trw@ziggo.nl, 030-2513526
11:45 - 12:45 uur Open lessen buurtfitness Vrouwen Mekaar/De Uithoek, 2de Daalsedijk 2b Liesbeth Meijns, liesbethmeijns@mekaarutrecht.nl, 06-24983453
13:00 - 15:00 uur Gymnastiek Ouderen Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Elsa Balázs, groll066@planet.nl, 030-6910929
13:30 - 14:30 uur MBVO gymnastiek Senioren Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Elsa Balázs, groll066@planet.nl, 030-6910929
15:00 - 16:00 uur Pro Body gymnastiek  Senioren Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Elsa Balázs, groll066@planet.nl, 030-6910930
16:00 - 18:00 uur Sportmix Jeugd De Speler, Thorbeckelaan 18 Paul, paul@hartenvoorsport.nl
16:30 - 17:30 uur Kiddo Swing 5 t/m 7 jaar Touchee, Adelaarstraat 13 Nicole Raijmann, balie@touchee.nl, 030-2322075
17:00 - 18:00 uur Showdance/streetdance 4 t/m 7 jaar Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Sushma Bhatti, info@s-df.nl, 06-18697034
17:45 - 18:45 uur Spinning 17+ Sportschool HRNSTR33, Herenstraat 10 Maxime Schroer, info@hrnstr33.nl, 030-2328053
18:00 - 19:00 uur Bodyshape 17+ Sportschool HRNSTR33, Herenstraat 33 Maxime Schroer, info@hrnstr33.nl, 030-2328054
18:00 - 19:00 uur Showdance/streetdance 8 t/m 12 jaar Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Sushma Bhatti, info@s-df.nl, 06-18697034
19:00 - 20:00 uur Stijldansen beginners Vanaf brugklas Dansstudio Fred, Amsterdamsestraatweg 701A Fred Klinkenberg, info@dansstudiofred.nl, 030-2441214
19:00 - 20:00 uur Zumba Volwassenen Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Elsa Balázs, groll066@planet.nl, 030-6910930
19:00 - 23:00 uur Darten Volwassenen De Speler, Thorbeckelaan 18 Dartclub Utrecht
19.30 - 20:45 uur Dru Yoga Volwassenen Vorstelijk Complex (muziekruimte), Pr. Beatrixlaan 2 Mieke Postulart-Vier, info@miekepostulart.com, 06-11860030
19:30 - 21:00 uur Voetbaltraining Dames 18 t/m 35 jaar Sportpark Zuilen, Burgemeester Norbruislaan 680 Hans Vonk, info@svhms.nl, 06-11254546
19:30 - 21:30 uur Ninjutsu 15+ Buurthuis Zuilen, St. Ludgerusstraat 251 A. Broersen, bujinkandojoutrecht@gmail.com, 06-51475303
20:00 - 21:15 uur Ballet workout TrippleShape Volwassenen Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a
42634
08:45 - 10:00 uur Hatha yoga volwassenen 18 t/m 88 jaar Yoga aan de Vecht, Pr. Beatrixlaan 2a Mirelle Hoogervorst, mirelle@yoga-aan-de-vecht.nl, 06-13440157
9:00 - 10:30 uur Green Yoga Zuilen (Julianapark) Volwassenen Buurthuis Zuilen Grietje van der Mossel, 06-25274728, grietjevandermossel@gmail.com
9:15 - 10:15 uur Buurt Fitness Vrouwen Buurthuis de Uithoek Liesbeth Meijns, liesbethmeijns@mekaarutrecht.nl, 06 24 98 34 53
10:00 - 11:00 uur Dames Gym-Fit 50+ G.V Sport Vereent, Laan van Chartroise 166 Nel de Rooij, gnderooij@ziggo.nl, 0346-565617
10:00 - 11:00 uur Power Jam 18+ Touchee, Adelaarstraat 13 Nicole Raijmann, balie@touchee.nl, 030-2322075
10:00 - 12:00 uur Fit-test Volwassenen Buurthuis Zuilen Jasper, Liesbeth en Judith. Judith is contactpersoon judith@fysioasw.nl, 030-2441416
10:30 - 11:30 uur Buurt Fitness Vrouwen Buurthuis de Uithoek Liesbeth Meijns, liesbethmeijns@mekaarutrecht.nl, 06 24 98 34 53
10:30 - 11:30 uur Buurt Fitness Volwassenen De Dame, Pr. Irenelaan 34A Liesbeth Meijns, liesbethmeijns@mekaarutrecht.nl, 06 24 98 34 53
13:00 - 16:00 uur Linedance Volwassenen Vorstelijk complex, Pr. Beatrixlaan 2 Fien en Peter Kwee, 06-48745834, may_kwee@hotmail.com
13:30 - 14:15 uur Bewegen voor ouderen 55+ De Speler, Thorbeckelaan 18 Henk de Kogel, hdekogel@hotmail.com, 030-2437795
14:00 - 16:00 uur Voetbal 6+ USV Elinkwijk, Sportpark Elinkwijk P.H.M. Maijstré, jeugdvoorzitter@elinkwijk.nl, 06-22088900
14:30 - 15:15 uur Kidsdance 4 t/m 6 jaar MoveForever, SEB gebouw, wattlaan 10 M. Flier, moveforeverdance@gmail.com, 06-21470849
14:30 - 15:15 uur Bewegen voor ouderen 55+ De Speler, Thorbeckelaan 18 Henk de Kogel, hdekogel@hotmail.com, 030-2437795
15:00 - 18:00 uur Vrije instuif Voetbal Jeugd Elinkwijk, Burg. Norbruislaan 572 secretariaat@elinkwijk.nl, 030 – 2438018
15:15 - 16:00 uur Streetdance 7 t/m 9 jaar MoveForever, SEB gebouw, wattlaan 10 M. Flier, moveforeverdance@gmail.com, 06-21470849
16:00 - 16:45 uur Streetdance 10 t/m 12 jaar MoveForever, SEB gebouw, wattlaan 10 M. Flier, moveforeverdance@gmail.com, 06-21470849
16:45 - 17:30 uur Streetdance 12+ MoveForever, SEB gebouw, wattlaan 10 M. Flier, moveforeverdance@gmail.com, 06-21470849
18:00 - 19:00 uur Hip Hop 12 t/m 15 jaar Touchee, Adelaarstraat 13 Nicole Raijmann, balie@touchee.nl, 030-2322075
18:00 - 19:00 uur WTF Taekwondo jeugd tot 11 jaar La Bohemedreef 7, Overvecht Abdenasser Eddeane, info@taekwondo-eddeane.nl, 06-29032124
19:00 - 20:00 uur WTF Taekwondo vanaf 12 jaar La Bohemedreef 7, Overvecht Abdenasser Eddeane, info@taekwondo-eddeane.nl, 06-29032124
19:15 - 20:15 uur Spinning 17+ Sportschool HRNSTR33, Herenstraat 10 Maxime Schroer, info@hrnstr33.nl, 030-2328053
19:30 - 21:00 uur Voetbaltraining Dames 18 t/m 35 jaar Sportpark Zuilen, Burgemeester Norbruislaan 680 Hans Vonk, info@svhms.nl, 06-11254546
19:30 - 20:30 uur Badminton Volwassenen Buurthuis Zuilen Wil van Asselen, 030-2430719, w.van.asselen@casema.nl
20:30 - 22.00 uur Bossaball 12 t/m 30 jaar The Sport Box, Nijverheidsweg 29 Kenneth Verwaal, kenneth@musicandsports.nl, 06-54778430
20:30 - 22.30 uur Takeda Ryu Sobudo 16 + Gymzaal Forum 't Zand, Pauwoogvlinder 12-18 Patrick Oppelaar, patrick@takedaryu.nl
20:45 - 21:45 uur Yoga 50+ De Speler, Thorbeckelaan 18 Thea Horsten, trw@ziggo.nl, 030-2513526
20:45 - 23:00 uur Badminton Volwassenen Buurthuis Zuilen Frans Klaasen, 06-51596334, F.klaasen@ziggo.nl
21:00 - 22:00 uur Pilates 17+ Sportschool HRNSTR33, Herenstraat 33 Maxime Schroer, info@hrnstr33.nl, 030-2328053
42635
09:15 - 10.15 uur Buurtfitness vrouwen De Dame, Pr. Irenelaan 34A Mustafa Alay, mustafaalay@mekaarutrecht.nl,06-46245435
10:00 - 11:00 uur Gymnastiek Senioren Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Elsa Balázs, groll066@planet.nl, 030-6910930
10:00 - 12:00 uur Fit-test Volwassenen Buurtteam Ondiep, Balkstraat 31 Judith, Judith@fysioasw.nl, 030-2441416
10:30 - 12:00 uur Volksdansen 50+ De Speler, Thorbeckelaan 18 Hannie Crucq, barneveld.crucq@casema.nl, 030-6041739
10:30 - 11:30 uur Buurtfitness vrouwen De Dame, Pr. Irenelaan 34A Mustafa Alay, mustafaalay@mekaarutrecht.nl,06-46245435
15:30 - 17:30 uur Jongensvoetbal toernooi 10 t/m 12 jaar Voetbalvereninging DHSC (kunstgras), Thorbeckeplein Paul van Veenendaal, paul@hartenvoorsport.nl, 06-27410847
14:00 - 15:00 uur Buurtfitness vrouwen De Dame, Pr. Irenelaan 34A Mustafa Alay, mustafaalay@mekaarutrecht.nl,06-46245435
15:30 - 17:30 uur Meidenvoetbal toernooi 10 t/m 16 jaar Voetbalvereninging DHSC (kunstgras), Thorbeckeplein Paul van Veenendaal, paul@hartenvoorsport.nl, 06-27410847
17:00 - 18:00 uur Basketbal 6 t/m 12 jaar De Speler, Thorbeckelaan 18 Jan Poels, j.poels@planet.nl, 06-22312272
18:00 - 19:00 uur Dans 8 t/m 12 jaar De Speler, Thorbeckelaan 18 Sushma Bhatti, info@s-df.nl, 06-18697034
19:00 - 20:00 uur WTF Taekwondo Vanaf 8 jaar All-Inn Fitness & Health, Vlampijpstraat 79 Abdenasser Eddeane, info@taekwondo-eddeane.nl, 06-29032124
19:15 - 20:15 uur Spinning 17+ Sportschool HRNSTR33, Herenstraat 10 Maxime Schroer, info@hrnstr33.nl, 030-2328053
19:15 - 22:15 uur Hatha yoga volwassenen 18 t/m 88 jaar Yoga aan de Vecht, Pr. Beatrixlaan 2a Mirelle Hoogervorst, mirelle@yoga-aan-de-vecht.nl, 06-13440157
19:30 - 21:00 uur Buikdansen Volwassenen Vorstelijk complex, Pr. Beatrixlaan 2 e.m. Mol. 06-19509971, negenvanpentakels@gmail.com
20:00 - 21:00 uur Fitness Cricuit 17+ Sportschool HRNSTR33, Herenstraat 33 Maxime Schroer, info@hrnstr33.nl, 030-2328053
20:30 - 21:30 uur Stijldansen beginners Vanaf brugklas Dansstudio Fred, Amsterdamsestraatweg 701A Fred Klinkenberg, info@dansstudiofred.nl, 030-2441214
20:45 - 22:00 uur Hatha yoga volwassenen 18 t/m 88 jaar Yoga aan de Vecht, Pr. Beatrixlaan 2a Mirelle Hoogervorst, mirelle@yoga-aan-de-vecht.nl, 06-13440157
21:00 - 22:00 uur Salsadance Volwassenen Salsadance/De Uithoek, 2e Daalsedijk 2b Peurs Wallé, salsadance2012@hotmail.com, 06-26742684
42636
09:15 - 10.15 uur Buurtfitness vrouwen De Dame, Pr. Irenelaan 34A Mustafa Alay, mustafaalay@mekaarutrecht.nl,06-46245435
09:30 - 11:30 uur Koersbal Ouderen Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Tonnie de Weerd, 030-2446239
10:00 - 11:15 uur Hatha yoga 65+ Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Mirelle Hoogervorst, mirelle@yoga-aan-de-vecht.nl, 06-13440157
10:00 - 11:15 uur Beweegactiviteit Volwassenen Buurthuis Zuilen, St. Ludgerusstraat 251 Omar Beqqali, obeqqali@live.nl
10:30 - 11:30 uur Open lessen buurtfitness Vrouwen Mekaar/De Uithoek, 2de Daalsedijk 2b Liesbeth Meijns, liesbethmeijns@mekaarutrecht.nl, 06-24983453
10:30 - 11:30 uur Buurtfitness vrouwen De Dame, Pr. Irenelaan 34A Mustafa Alay, mustafaalay@mekaarutrecht.nl,06-46245435
12:00 - 17:00 uur Karavaan NSW Jong en oud Plantage Nationale sportweek
12:30 - 13:30 uur Yoga Senioren Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Elsa Balázs, groll066@planet.nl, 030-6910930
13:00 - 16:00 Linedance Ouderen De Speler, Thorbeckelaan 18 Frans Wiener, infrawie@hotmail.com, 030-6031575
14:00 - 16:00 uur Fit-test Mannen Moskee Zuilen, Berlagestraat 100 Judith, Judith@fysioasw.nl, 030-2441416
14:00 - 17:00 uur Sport en spel Jong en oud Speeltuin Noordsepark Ineke Damen, i.damen@utrecht.nl, 030-2863426
14:00 - 22:00 uur Open dag Ketelsport. Clinics om 15:00 en 17:00 en 19:00 uur Jong en oud, schoenen met lichtgekleurde zolen meenemen Sporthal Zuilen, Burg. Norbruislaan 680 Edith van Eijk-Rensen, communicatie@utrechtsekegelbond.nl, 06-13637375
16.00-18.00 Tennis Jong en oud, sportschoenen mee. De Zuilense Tennisclub, Burgemeester Norbruislaan 680 030-2440297
16:00 - 18:00 uur Voetbaltoernooi 12+ Wesley Sneijder veld, Stichting Jou Giovanni Usmany, giovanny.usmany@jou-utrecht.nl, 06-41980499
18:00 - 19:00 uur Bodyshape 17+ Sportschool HRNSTR33, Herenstraat 33 Maxime Schroer, info@hrnstr33.nl, 030-2328053
18:00 - 19:00 uur Meisjes Turnen 6 t/m 8 jaar G.V Sport Vereent, St. Willibrordusstraat 45 Nel de Rooij, gnderooij@ziggo.nl, 0346-565617
18:00 - 19:00 uur Kung Fu Kids 8 t/m 13 jaar Touchee, Adelaarstraat 13 Nicole Raijmann, balie@touchee.nl, 030-2322075
18:00 - 19:00 uur Buurt Sport Mannen Buurthuis Zuilen, St. Ludgerusstraat 251 Omar Beqqali, obeqqali@live.nl
18:00 - 20:00 uur Voetbaltoernooi 40+ D.H.S.C, Thorbeckelaan 16 Frank Jansen, franklinb45@hotmail.com, 06-33776820
18:15 - 19:00 uur Karate 7 t/m 9 jaar Karateschool Yume Ken, Stauntonstraat 9 A. El Yaakoubi, info@yumeken.nl, 06-14533442
19:00 - 20:00 uur 35+ voetbal 35+ Elinkwijk, Burg. Norbruislaan 572 secretariaat@elinkwijk.nl, 030 – 2438018
19:00 - 20:00 uur Karate 10 t/m 12 jaar Karateschool Yume Ken, Stauntonstraat 9 A. El Yaakoubi, info@yumeken.nl, 06-14533442
19:00 - 20:00 uur Meisjes Turnen 9 t/m 11 jaar G.V Sport Vereent, St. Willibrordusstraat 45 Nel de Rooij, gnderooij@ziggo.nl, 0346-565617
19:00 - 20:00 uur Kung Fu 14+ Touchee, Adelaarstraat 13 Nicole Raijmann, balie@touchee.nl, 030-2322075
20:00 - 21:00 uur Meisjes Turnen 12 t/m 16 jaar G.V Sport Vereent, Prof.Bavinckstraat 5 Nel de Rooij, gnderooij@ziggo.nl, 0346-565617
20:00 - 21:30 uur Karate 18+ Karateschool Yume Ken, Stauntonstraat 9 A. El Yaakoubi, info@yumeken.nl, 06-14533442
20:00 - 22:00 uur Takeda Ryu Sobudo 16 + All Inn Fitness, Vlampijpstraat 79 Patrick Oppelaar, patrick@takedaryu.nl
20:00 - 23:00 uur Sport instuif Mannen De Speler, Thorbeckelaan 18 El Alquioui, 06-44498317
42637
09:00 - 10:00 uur BodyBalance 17+ Sportschool HRNSTR33, Herenstraat 33 Maxime Schroer, info@hrnstr33.nl, 030-2328053
09:30 - 10:15 uur Ouder- en peutergym 2 t/m 3 jaar G.V Sport Vereent, Prof.Bavinckstraat 5 Nel de Rooij, gnderooij@ziggo.nl, 0346-565617
09:30 - 12:00 uur Loopgroep 10+ Julianapark (speeltuin), Marcel Uppelschoten, marcel.uppelschoten@gmail.com, 06-21126828
10:00 - 16:00 uur Open dag Kegelsport. Clinics om 11:00 en 13:00 en 15:00 uur Jong en oud, schoenen met lichtgekleurde zolen meenemen Sporthal Zuilen, Burg. Norbruislaan 680 Edith van Eijk-Rensen, communicatie@utrechtsekegelbond.nl, 06-13637375
10:15 - 11:15 uur Spinning 17+ Sportschool HRNSTR33, Herenstraat 10 Maxime Schroer, info@hrnstr33.nl, 030-2328053
10:30 - 11:30 uur Kleutergym 4 t/m 5 jaar G.V Sport Vereent, Prof.Bavinckstraat 5 Nel de Rooij, gnderooij@ziggo.nl, 0346-565617
11:00 - 12:00 uur Gold 50+ Touchee, Adelaarstraat 13 Nicole Raijmann, balie@touchee.nl, 030-2322075
11:00 - 13:00 uur Voetbal jongens en meisjes 5 t/m 12 jaar Sportpark Zuilen, Burgemeester Norbruislaan 680 Hans Vonk, info@svhms.nl, 06-11254546
14:00 - 17:00 uur Sport en spel Jong en oud Julianapark, Utrecht Ineke Damen, i.damen@utrecht.nl, 030-2863426
14:00 - 17:00 Takeda Ryu Sobudo (valt onder pop up sport en spel) 16 + Julianapark, Utrecht Patrick Oppelaar, patrick@takedaryu.nl
16:00 - 18:00 uur Breakdance/hiphop Jongeren Buurthuis Zuilen Lorenzo Stamper, 06-31513214
42638
14:00 - 20:00 uur Darten Volwassenen Vorstelijk Complex, Pr. Beatrixlaan 2a Dartclub Utrecht
17:00 - 19:00 uur Salsadance Volwassenen Salsadance, Bij Bosshardt, Acaciastraat 42 Peurs Wallé, salsadance2012@hotmail.com, 06-26742684
18:00 - 22:00 uur Sport St. Tagmat Volwassenen Buurthuis Zuilen Omar Beqqali, 06-14673786, obeqqali@live.nl